Výsledky Czech Technology Platform Smart Grid Award

Česká technologická platforma se rozhodla podpořit rozvoj inteligentních sítí, udělováním ocenění Czech technology platform Smart Grid Award vybraným projektům, které přispěly k rozvoji konceptu smart grid v ČR. K tomuto rozhodnutí nás přivedl mimo jiné úspěch švýcarského projektu Solar Impuls 2, který nám naléhavě připomněl nutnost rozvoje konceptu smart grid/smart energy v ČR.Ocenění Czech technology platform Smart Grid Award za rok 2016 získávají:

společnost e-Šumava.cz s.r.o.
za
vybudování půjčoven elektrokol, elektroskůtrů, elektromobilů a nabíjecích stanic, využívajících obnovitelných zdrojů a akumulace elektrické energie

společnost E.ON Česká republika, s.r.o.
za projekt 
Regulační transformátory VN/NN pod zatížením jako jeden z prostředků integrace obnovitelných zdrojů do distribuční soustavy

společnost EG - Expert, s.r.o.
za projekt
eSADA ACMart - Asset Condition Monitoring

společnost TECO a.s.
za projekt 
Tecomat Foxtrot

společnost Hedviga group a.s.
za projekt
PTR 1000 – inovativní ekologické řešení

tým eForce FEE Prague Formula z ČVUT
za
úspěšný vývoj formule s elektrickým pohonem a účast v soutěží Formula Student

Předání ocenění proběhlo 13. prosince 2016 v zasedací místnosti člena naší platformy, společnosti Landis+Gyr s.r.o. v Praze. Na odkazu níže je možné získat sadu fotografií z této velmi povedené komorní akce.

Reportáž z akce na webu časopisu ELEKTRO je možné si přečíst zde.Fotografie z předání ocenění je možné získat zde.
____________________________________________________________________
Download využívá technologii Google
Stahování z výše uvedených odkazu zahájíte po zobrazení náhledu stiskem kláves Ctrl+S nebo volbou v menu (symbol pro download).