Sociální sítě

Informace o dění v České technologická platformě Smart Grid najdete také na populárních sociálních sítích. V současné době jsme aktivní na LinkedIn, Facebook a Twitter.

Facebook

www.facebook.com/smartgridcz
Facebookový profil Česká technologická platforma Smart Grid - smartgridcz. Na profilu jsou zveřejňovány odkazy na všechny příspěvky našeho web-u, případně jsou zde zveřejňovány i další informace. Zároveň jsou k jednotlivým vlastním akcím naší platformy vytvářeny odpovídající Facebookové události.

Vlastníte-li facebook účet, můžete si tak jednoduchým způsobem zajistit trvalý přísun informací o dění v naší platformě. Na naší webové stránce pro to můžete najít sadu obvyklých prostředků.Twitter

www.twitter.com/smartgridcz
Twiterový účet Smart Grid Czech - @smartgridcz. Na účtu jsou zveřejňovány odkazy na všechny příspěvky našeho web-u, případně i další informace.

Vlastníte-li twitter účet, můžete si jeho prostřednictvím zajistit trvalý přísun informací o dění v naší platformě. Na naší webové stránce pro to můžete najít odkaz, jehož prostřednictvím je možné nastavit sledování účtu.